IHLE4040DDER2R2M5A
Dale / VishayDale / Vishay
IHLE4040DDER2R2M5A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 15A 8.76 MOHM
Φύλλα δεδομένων: IHLE4040DDER2R2M5A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IHLE4040DDER2R2M5A Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 15A 8.76 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79221 pcs Φύλλο δεδομένων IHLE4040DDER2R2M5A.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4040 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.426" L x 0.426" W (10.82mm x 10.82mm)
θωράκιση Shielded Σειρά IHLE-4040DD-5A
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 4 Lead
Αλλα ονόματα 541-2331-2
IHLE4040DCER2R2M5A
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 15A 8.76 mOhm Max Nonstandard, 4 Lead Αντίσταση DC (DCR) 8.76 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Τρέχουσες - Κορεσμός 12A