IHB5BV180K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IHB-5 18 10% B40
Φύλλα δεδομένων: IHB5BV180K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
16 pcs
112 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IHB5BV180K
Αριθμός εξαρτήματος IHB5BV180K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 5795 pcs Φύλλο δεδομένων IHB5BV180K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.600" Dia (40.64mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 18µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.450" (36.83mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 18µH Unshielded Wirewound Inductor 19.3A 7 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 7 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 19.3A Τρέχουσες - Κορεσμός -