IHB2BV1R0M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IHB-2 1 20% B40
Φύλλα δεδομένων: IHB2BV1R0M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IHB2BV1R0M
Αριθμός εξαρτήματος IHB2BV1R0M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 14941 pcs Φύλλο δεδομένων IHB2BV1R0M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.825" Dia (20.96mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IHB
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 130°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.840" (21.34mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Wirewound Inductor 17.4A 3 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 17.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -