IH10BQ680K
Dale / VishayDale / Vishay
IH10BQ680K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος IH-10 68 10% B15
Φύλλα δεδομένων: 1.IH10BQ680K.pdf2.IH10BQ680K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IH10BQ680K
Αριθμός εξαρτήματος IH10BQ680K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 18026 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IH10BQ680K.pdf2.IH10BQ680K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.935" Dia x 1.375" L (23.75mm x 34.93mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IH
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση Radial, Horizontal Cylinder
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 68µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 10A 27 mOhm Max Radial, Horizontal Cylinder Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Κορεσμός 8A