IDCP3722ER471M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM
Φύλλα δεδομένων: IDCP3722ER471M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDCP3722ER471M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 470UH 420MA 1.48 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122632 pcs Φύλλο δεδομένων IDCP3722ER471M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IDCP-3722
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 470µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.213" (5.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 470µH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 1.48 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.48 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 420mA Τρέχουσες - Κορεσμός -