IDC7328ER330M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IDC7328ER330M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDC7328ER330M
Αριθμός εξαρτήματος IDC7328ER330M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122332 pcs Φύλλο δεδομένων IDC7328ER330M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IDC-7328
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.280" (7.11mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 66 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 66 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Κορεσμός 5.5A