IDC2512ER100M
Dale / VishayDale / Vishay
IDC2512ER100M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: IDC2512ER100M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IDC2512ER100M
Αριθμός εξαρτήματος IDC2512ER100M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 10UH 1.1A 160 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110446 pcs Φύλλο δεδομένων IDC2512ER100M.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά IDC-2512
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα 541-2548-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.115" (2.92mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.1A 160 mOhm Max 2512 (6432 Metric)
Αντίσταση DC (DCR) 160 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.1A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IDC24N
IDC24N
Κατασκευαστές: Crydom Co.
Περιγραφή: INPUT MODULE DC 34MA 24VDC
Σε απόθεμα: 5583 pcs
Κατεβάστε: IDC24N.pdf
RFQ
IDC24F
IDC24F
Κατασκευαστές: Crydom Co.
Περιγραφή: INPUT MODULE DC 68MA 24VDC
Κατεβάστε: IDC24F.pdf
RFQ
IDC2512ER150M
IDC2512ER150M
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: FIXED IND 15UH 1.2A 230 MOHM SMD
Κατεβάστε: IDC2512ER150M.pdf
IDC24D
IDC24D
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: DC INPUT MODULE 24V
Κατεβάστε: IDC24D.pdf
IDC24
IDC24
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: DC INPUT MODULE 24V