ICM1206ER261M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 310MA 2LN 260 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: ICM1206ER261M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ICM1206ER261M
Αριθμός εξαρτήματος ICM1206ER261M Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή CMC 310MA 2LN 260 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 192392 pcs Φύλλο δεδομένων ICM1206ER261M.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 50V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά ICM-1206
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 260 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.083" (2.10mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 260 Ohms @ 100MHz 310mA DCR 500 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 500 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 310mA