D55342K07B120ART5
Dale / VishayDale / Vishay
D55342K07B120ART5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 120 OHM 0.1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: D55342K07B120ART5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D55342K07B120ART5 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 120 OHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 58008 pcs Φύλλο δεδομένων D55342K07B120ART5.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Λειτουργία του πίνακα 120 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα D55342K07B120ART5-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας R (0.01%)
Λεπτομερής περιγραφή 120 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Σύνθεση Thin Film