D55342E07B988AMWS
Vishay DaleVishay Dale
D55342E07B988AMWS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 988 OHM 0.1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: D55342E07B988AMWS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D55342E07B988AMWS Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 988 OHM 0.1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 19501 pcs Φύλλο δεδομένων D55342E07B988AMWS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC M (1%) Τάσης - Εργασίας 0.25W, 1/4W
Τάσης - Ανάλυση 1206 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55342, RM1206
Κατάσταση RoHS Tray - Waffle Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Άλλα ονόματα D55342E07B988AMWS-MIL Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή D55342E07B988AMWS Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.033" (0.84mm)
Χαρακτηριστικά Military, Non-Inductive FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 988 Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1%
Περιγραφή RES SMD 988 OHM 0.1% 1/4W 1206 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thin Film