CZB06S04050050LEA
Dale / VishayDale / Vishay
CZB06S04050050LEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 4SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CZB06S04050050LEA.pdf2.CZB06S04050050LEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CZB06S04050050LEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 4SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 923083 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CZB06S04050050LEA.pdf2.CZB06S04050050LEA.pdf
Σειρά - Ισχύς (Watts) 75mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 541-2777-1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 Ohms
Εύρος συχνότητας 0Hz ~ 3GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Attenuator 5dB ±0.3dB 0Hz ~ 3GHz 50 Ohms 75mW 4-SMD, No Lead