CW010R3300HB12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 0.33 OHM 13W 3% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW010R3300HB12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW010R3300HB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.33 OHM 13W 3% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64651 pcs Φύλλο δεδομένων CW010R3300HB12.pdf
Ανοχή ±3% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 330 mOhms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 330 mOhms ±3% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound