CW010R2000JE73
Dale / VishayDale / Vishay
CW010R2000JE73 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.2 OHM 13W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW010R2000JE73.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW010R2000JE73 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.2 OHM 13W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85952 pcs Φύλλο δεδομένων CW010R2000JE73.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200 mOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CW010R2000JE73HS
CW010R2000JE73HS
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Κατεβάστε: CW010R2000JE73HS.pdf
RFQ
CW010R2000JE12
CW010R2000JE12
Κατεβάστε: CW010R2000JE12.pdf
RFQ
CW010R2000JE733
CW010R2000JE733