CW0108K200JB12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 8.2K OHM 13W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW0108K200JB12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW0108K200JB12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 8.2K OHM 13W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 85807 pcs Φύλλο δεδομένων CW0108K200JB12.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 8.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound