CW010634R0KE12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES 634 OHM 13W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW010634R0KE12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW010634R0KE12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 634 OHM 13W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74724 pcs Φύλλο δεδομένων CW010634R0KE12.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 634 Ohms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 634 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound