CW01056K00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CW01056K00JB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 56K OHM 13W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW01056K00JB14.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW01056K00JB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 56K OHM 13W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 74570 pcs Φύλλο δεδομένων CW01056K00JB14.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 56 kOhms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 56 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound