CW0102R700KE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW0102R700KE12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 2.7 OHM 13W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW0102R700KE12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW0102R700KE12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 2.7 OHM 13W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63184 pcs Φύλλο δεδομένων CW0102R700KE12.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 2.7 Ohms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CW010300R0JB12
CW010300R0JB12
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 300 OHM 13W 5% AXIAL
Κατεβάστε: CW010300R0JB12.pdf
RFQ
CW0102R700JE123
CW0102R700JE123
Περιγραφή: RES 2.7 OHM 13W 5% AXIAL
Κατεβάστε: CW0102R700JE123.pdf
RFQ
CW0102R700KE123
CW0102R700KE123