CW0101K750JR69
Dale / VishayDale / Vishay
CW0101K750JR69 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.75K OHM 13W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW0101K750JR69.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW0101K750JR69 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.75K OHM 13W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80779 pcs Φύλλο δεδομένων CW0101K750JR69.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 1.75 kOhms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.75 kOhms ±5% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound