CW01014R00KE12
Dale / VishayDale / Vishay
CW01014R00KE12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 14 OHM 13W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CW01014R00KE12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CW01014R00KE12 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 14 OHM 13W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76787 pcs Φύλλο δεδομένων CW01014R00KE12.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Σειρά CW Λειτουργία του πίνακα 14 Ohms
Ισχύς (Watts) 13W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 350°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 14 Ohms ±10% 13W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound