CSC10A01120RGEK
Dale / VishayDale / Vishay
CSC10A01120RGEK Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP
Φύλλα δεδομένων: CSC10A01120RGEK.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSC10A01120RGEK Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110532 pcs Φύλλο δεδομένων CSC10A01120RGEK.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 10-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm)
Σειρά CSC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 120
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 10-SIP Αλλα ονόματα CSC120CC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 9
Αριθμός Pins 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 34 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm)
Λεπτομερής περιγραφή 120 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP κύκλωμα Τύπος Bussed