CSC08B011K50GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC08B011K50GPA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP
Φύλλα δεδομένων: CSC08B011K50GPA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSC08B011K50GPA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 58655 pcs Φύλλο δεδομένων CSC08B011K50GPA.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.790" L x 0.098" W (20.07mm x 2.49mm)
Σειρά CSC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 1.5k
Ισχύς ανά στοιχείο 250mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 7 Αριθμός Pins 8
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Λεπτομερής περιγραφή 1.5k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP