CSC06A012K20GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A012K20GPA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 6SIP
Φύλλα δεδομένων: CSC06A012K20GPA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSC06A012K20GPA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 5 RES 2.2K OHM 6SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 78231 pcs Φύλλο δεδομένων CSC06A012K20GPA.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Σειρά CSC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 2.2k
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 5 Αριθμός Pins 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm) Λεπτομερής περιγραφή 2.2k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP