CSC06A0110K0GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A0110K0GPA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP
Φύλλα δεδομένων: CSC06A0110K0GPA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSC06A0110K0GPA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 85500 pcs Φύλλο δεδομένων CSC06A0110K0GPA.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-SIP Μέγεθος / Διαστάσεις 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Σειρά CSC Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση ±50 ppm/°C
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 10k
Ισχύς ανά στοιχείο 200mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 6-SIP Αλλα ονόματα CSC06A0110K0GPA-ND
CSC10KF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 5
Αριθμός Pins 6 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.95mm)
Λεπτομερής περιγραφή 10k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP κύκλωμα Τύπος Bussed