CRCW20101K62FKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW20101K62FKEF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.62K OHM 1% 3/4W 2010
Φύλλα δεδομένων: CRCW20101K62FKEF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW20101K62FKEF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 1.62K OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1390018 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW20101K62FKEF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 1.62 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα 541-1.62KACCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.62 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW20101K60FKEFHP
CRCW20101K60FKEFHP
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES SMD 1.6K OHM 1% 1W 2010
Σε απόθεμα: 345904 pcs
Κατεβάστε: CRCW20101K60FKEFHP.pdf
RFQ
CRCW20101K65FKEF
CRCW20101K65FKEF
Περιγραφή: RES SMD 1.65K OHM 1% 3/4W 2010
Κατεβάστε: CRCW20101K65FKEF.pdf
RFQ
CRCW20101K62FKEFHP
CRCW20101K62FKEFHP
Περιγραφή: RES SMD 1.62K OHM 1% 1W 2010