CRCW2010150RFKEF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW2010150RFKEF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 150 OHM 1% 3/4W 2010
Φύλλα δεδομένων: CRCW2010150RFKEF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW2010150RFKEF Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 150 OHM 1% 3/4W 2010 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1908872 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW2010150RFKEF.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2010 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 150 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.75W, 3/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2010 (5025 Metric) Αλλα ονόματα 541-150ACTR
CRCW2010 100 150R 1% E02 E3
CRCW2010150RFKEF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW2010150RJNEF
CRCW2010150RJNEF
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES SMD 150 OHM 5% 3/4W 2010
Κατεβάστε: CRCW2010150RJNEF.pdf
RFQ
CRCW2010150KFKEFHP
CRCW2010150KFKEFHP
Περιγραφή: RES SMD 150K OHM 1% 1W 2010
Κατεβάστε: CRCW2010150KFKEFHP.pdf
RFQ
CRCW2010150RFKEFHP
CRCW2010150RFKEFHP
Περιγραφή: RES SMD 150 OHM 1% 1W 2010