CRCW121069K8FKEA
Vishay DaleVishay Dale
CRCW121069K8FKEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 69.8K OHM 1% 1/2W 1210
Φύλλα δεδομένων: CRCW121069K8FKEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW121069K8FKEA Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 69.8K OHM 1% 1/2W 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2945211 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW121069K8FKEA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.5W, 1/2W
Τάσης - Ανάλυση 1210 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά CRCW
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 1210 (3225 Metric)
Άλλα ονόματα CRCW1210 100 69K8 1% ET1 E3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 36 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CRCW121069K8FKEA Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 69.8k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%
Περιγραφή RES SMD 69.8K OHM 1% 1/2W 1210 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Thick Film