CRCW12062M40FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW12062M40FKEAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 2.4M OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: CRCW12062M40FKEAC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW12062M40FKEAC Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 2.4M OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4193029 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW12062M40FKEAC.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά CRCW-C Λειτουργία του πίνακα 2.4 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.4 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW12062M40JNEB
CRCW12062M40JNEB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES SMD 2.4M OHM 5% 1/4W 1206
Κατεβάστε: CRCW12062M40JNEB.pdf
RFQ
CRCW12062M37FKTA
CRCW12062M37FKTA
Περιγραφή: RES SMD 2.37M OHM 1% 1/4W 1206
Κατεβάστε: CRCW12062M37FKTA.pdf
RFQ
CRCW12062M40FKEA
CRCW12062M40FKEA
Περιγραφή: RES SMD 2.4M OHM 1% 1/4W 1206