CRCW1206215RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206215RFKEAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 215 OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: CRCW1206215RFKEAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30000 pcs
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW1206215RFKEAC Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 215 OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4173885 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW1206215RFKEAC.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Σειρά CRCW-C Λειτουργία του πίνακα 215 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 215 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film