CRCW1206210RFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW1206210RFKEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 210 OHM 1% 1/4W 1206
Φύλλα δεδομένων: CRCW1206210RFKEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW1206210RFKEB Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 210 OHM 1% 1/4W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3809631 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW1206210RFKEB.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 210 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 210 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW1206210KFKTB
CRCW1206210KFKTB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES SMD 210K OHM 1% 1/4W 1206
Κατεβάστε: CRCW1206210KFKTB.pdf
RFQ
CRCW1206210KFKEBC
CRCW1206210KFKEBC
Περιγραφή: RES 210K OHM 1% 1/4W 1206
Κατεβάστε: CRCW1206210KFKEBC.pdf
RFQ
CRCW1206210RFKEBC
CRCW1206210RFKEBC
Περιγραφή: RES 210 OHM 1% 1/4W 1206