CRCW080595R3FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080595R3FKEAHP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 95.3 OHM 1% 1/2W 0805
Φύλλα δεδομένων: CRCW080595R3FKEAHP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW080595R3FKEAHP Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 95.3 OHM 1% 1/2W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2369696 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW080595R3FKEAHP.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά CRCW-HP Λειτουργία του πίνακα 95.3 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 95.3 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film