CRCW0805910KFKEB
Vishay DaleVishay Dale
CRCW0805910KFKEB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 910K OHM 1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: CRCW0805910KFKEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW0805910KFKEB Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 910K OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8195864 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW0805910KFKEB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά CRCW
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CRCW0805910KFKEB
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 910k Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES SMD 910K OHM 1% 1/8W 0805