CRCW08058R20FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08058R20FNEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 8.2 OHM 1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: CRCW08058R20FNEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
25000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW08058R20FNEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 8.2 OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4381767 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW08058R20FNEA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 8.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 541-8.20CTR
D12/CRCW0805 200 8R2 1% ET1 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film