CRCW08057M32FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08057M32FKEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 7.32M OHM 1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: CRCW08057M32FKEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
25000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW08057M32FKEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 7.32M OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4982771 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW08057M32FKEA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 7.32 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 541-7.32MCTR
D12/CRCW0805 100 7M32 1% ET1 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 7.32 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film