CRCW08054M30JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08054M30JNEA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 4.3M OHM 5% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: CRCW08054M30JNEA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
25000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW08054M30JNEA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 4.3M OHM 5% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7319731 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW08054M30JNEA.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 4.3 MOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 541-4.3MATR
D12/CRCW0805 200 4M3 5% ET1 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 4.3 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW08054M30JNEB
CRCW08054M30JNEB
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Κατεβάστε: CRCW08054M30JNEB.pdf
RFQ
CRCW08054M30FKEB
CRCW08054M30FKEB
Περιγραφή: RES SMD 4.3M OHM 1% 1/8W 0805
Κατεβάστε: CRCW08054M30FKEB.pdf
RFQ
CRCW08054M30JNEAC
CRCW08054M30JNEAC
Περιγραφή: RES 4.3M OHM 5% 1/8W 0805