CRCW0805324KFKEBC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805324KFKEBC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 324K OHM 1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: CRCW0805324KFKEBC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40000 pcs
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW0805324KFKEBC Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 324K OHM 1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5343775 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW0805324KFKEBC.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά CRCW-C Λειτουργία του πίνακα 324 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 324 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film