CRCW0603191RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603191RFKEAC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 191 OHM 1% 1/10W 0603
Φύλλα δεδομένων: CRCW0603191RFKEAC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60000 pcs
125000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW0603191RFKEAC Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 191 OHM 1% 1/10W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10065689 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW0603191RFKEAC.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά CRCW-C Λειτουργία του πίνακα 191 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.1W, 1/10W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 191 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film