CRCW040262R0FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040262R0FKEDC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 62 OHM 1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: CRCW040262R0FKEDC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60000 pcs
100000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW040262R0FKEDC Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 62 OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11281452 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW040262R0FKEDC.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά CRCW-C Λειτουργία του πίνακα 62 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 541-5045-2
CRCW040262R0FKEDC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.014" (0.35mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 62 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW040262R0JNTD
CRCW040262R0JNTD
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES SMD 62 OHM 5% 1/16W 0402
Κατεβάστε: CRCW040262R0JNTD.pdf
RFQ
CRCW040262R0JNEDHP
CRCW040262R0JNEDHP
Περιγραφή: RES SMD 62 OHM 5% 1/5W 0402
Κατεβάστε: CRCW040262R0JNEDHP.pdf
RFQ
CRCW040262R0FKED
CRCW040262R0FKED
Περιγραφή: RES SMD 62 OHM 1% 1/16W 0402