CRCW040222R0FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040222R0FKED Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 22 OHM 1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: CRCW040222R0FKED.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW040222R0FKED Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES SMD 22 OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7064790 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW040222R0FKED.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά CRCW Λειτουργία του πίνακα 22 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα 541-22.0LTR
D10/CRCW0402 100 22R 1% ET7 E3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Σύνθεση Thick Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CRCW040222K6FKED
CRCW040222K6FKED
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES SMD 22.6K OHM 1% 1/16W 0402
Κατεβάστε: CRCW040222K6FKED.pdf
RFQ
CRCW040222K6FKEE
CRCW040222K6FKEE
Κατεβάστε: CRCW040222K6FKEE.pdf
RFQ
CRCW040222R0FKEDHP
CRCW040222R0FKEDHP
Περιγραφή: RES SMD 22 OHM 1% 1/5W 0402