CRCW04021R13FNTD
Vishay DaleVishay Dale
CRCW04021R13FNTD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.13 OHM 1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: CRCW04021R13FNTD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRCW04021R13FNTD Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή RES SMD 1.13 OHM 1% 1/16W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6833586 pcs Φύλλο δεδομένων CRCW04021R13FNTD.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.063W, 1/16W
Τάσης - Ανάλυση 0402 Πάχος (Max) ±200ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά CRCW
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0402 (1005 Metric)
Άλλα ονόματα CRCW0402 200 1R13 1% RT7
CRCW04021R13FRT7
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CRCW04021R13FNTD
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.016" (0.40mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 1.13 Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1% Περιγραφή RES SMD 1.13 OHM 1% 1/16W 0402