CRA06S08331K6FTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S08331K6FTA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 1206
Φύλλα δεδομένων: CRA06S08331K6FTA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRA06S08331K6FTA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1730785 pcs Φύλλο δεδομένων CRA06S08331K6FTA.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Σειρά CRA06 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 31.6k
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αριθμός αντιστάσεις 4 Αριθμός Pins 8
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm)
Λεπτομερής περιγραφή 31.6k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals κύκλωμα Τύπος Isolated