CRA06S083100RJTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRA06S083100RJTA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
Φύλλα δεδομένων: CRA06S083100RJTA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CRA06S083100RJTA Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3492020 pcs Φύλλο δεδομένων CRA06S083100RJTA.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Σειρά CRA06 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 100
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Αλλα ονόματα CRA6S8100TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.024" (0.60mm) Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals