CPWN153K650FB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN153K650FB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 3.65K OHM 15W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CPWN153K650FB14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPWN153K650FB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 3.65K OHM 15W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1505 pcs Φύλλο δεδομένων CPWN153K650FB14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Σειρά CPWN Λειτουργία του πίνακα 3.65 kOhms
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3.65 kOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound