CPW20130R0JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW20130R0JB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 130 OHM 20W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CPW20130R0JB14.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPW20130R0JB14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 130 OHM 20W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1669 pcs Φύλλο δεδομένων CPW20130R0JB14.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Σειρά CPW Λειτουργία του πίνακα 130 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 130 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound
Σύνθεση Wirewound
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CPW2010R00JB143
CPW2010R00JB143
Κατασκευαστές: Dale / Vishay
Περιγραφή: RES 10 OHM 20W 5% AXIAL
Σε απόθεμα: 1631 pcs
Κατεβάστε: CPW2010R00JB143.pdf
RFQ
CPW20130R0JB143
CPW20130R0JB143