CPW0739R00JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPW0739R00JB143 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 39 OHM 7W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CPW0739R00JB143.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPW0739R00JB143 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 39 OHM 7W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16151 pcs Φύλλο δεδομένων CPW0739R00JB143.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±30ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Σειρά CPW Λειτουργία του πίνακα 39 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 39 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound