CPW05R6800FE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPW05R6800FE14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 0.68 OHM 5W 1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: CPW05R6800FE14.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPW05R6800FE14 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 0.68 OHM 5W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15920 pcs Φύλλο δεδομένων CPW05R6800FE14.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±90ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Σειρά CPW Λειτουργία του πίνακα 680 mOhms
Ισχύς (Watts) 5W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 680 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound