CPR201K300JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR201K300JE10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 1.3K OHM 20W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPR201K300JE10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPR201K300JE10 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 1.3K OHM 20W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10686 pcs Φύλλο δεδομένων CPR201K300JE10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Σειρά CPR Λειτουργία του πίνακα 1.3 kOhms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.3 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound