CPR1533R00KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR1533R00KE10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 33 OHM 15W 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPR1533R00KE10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPR1533R00KE10 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 33 OHM 15W 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9917 pcs Φύλλο δεδομένων CPR1533R00KE10.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Σειρά CPR Λειτουργία του πίνακα 33 Ohms
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 33 Ohms ±10% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound