CPR15150R0JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR15150R0JE10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 150 OHM 15W 5% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPR15150R0JE10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPR15150R0JE10 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 150 OHM 15W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10851 pcs Φύλλο δεδομένων CPR15150R0JE10.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 1.888" L x 0.500" W (47.96mm x 12.70mm)
Σειρά CPR Λειτουργία του πίνακα 150 Ohms
Ισχύς (Watts) 15W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.500" (12.70mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound