CPR1018R00KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR1018R00KE10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 18 OHM 10W 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPR1018R00KE10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPR1018R00KE10 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 18 OHM 10W 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10482 pcs Φύλλο δεδομένων CPR1018R00KE10.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Σειρά CPR Λειτουργία του πίνακα 18 Ohms
Ισχύς (Watts) 10W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.360" (9.14mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 18 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound