CPR07160R0KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR07160R0KE10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 160 OHM 7W 10% RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CPR07160R0KE10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPR07160R0KE10 Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή RES 160 OHM 7W 10% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9808 pcs Φύλλο δεδομένων CPR07160R0KE10.pdf
Ανοχή ±10% Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead Μέγεθος / Διαστάσεις 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Σειρά CPR Λειτουργία του πίνακα 160 Ohms
Ισχύς (Watts) 7W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.360" (9.14mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 160 Ohms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound